ORGÁNY SPOLEČNOSTI PRO
CÍRKEVNÍ PRÁVO
2000
(po valné hromadě konané 15. května 2000)
Předseda Společnosti:
Doc. JUDr. Jiří Rajmund Tretera
Členové pracovního výboru:
Mgr. Miroslav Brož
Adam Furek
Jiří Georgiev
Michal Heldenburg
Mgr. Záboj Horák
Mgr. Štěpán Hůlka
Ing. Jana Mindlová, CSc
Vít Ossendorf
P. Stanislav Přibyl
Stanislav Pšenička
Jan Šafránek
Tomáš Zadražil
Náhradníci:
Adam Bašný
Jiří Jirsa
Marek Hannibal
Miloš Holub
Daniel Spratek
Jiří Šouša
Ladislav Šouša
Mgr. Prokop Jiří Beneš
Mgr. Jan Nep. Czernin
Čestným členem byl zvolen JUDr. Pavel Šimek
2001
(po valné hromadě konané 23. května 2001)
Předseda Společnosti:
P. Doc. JUDr. Jiří Rajmund Tretera OP
Členové pracovního výboru:
Rev. Mgr. Miroslav Brož
Mgr. Jan Czernin LL.M.
Adam Furek
Michal Heldenburg
Mgr. Záboj Horák
JUDr. Štěpán Hůlka
Ing. Jana Mindlová, CSc
P. ICLic. Stanislav Přibyl
Stanislav Pšenička
Jan Šafránek
Tomáš Zadražil
Náhradníci:
Adam Bašný
Jiří Jirsa
Marek Hannibal
Miloš Holub
Milan Kučera
Pavel Rameš
Daniel Spratek
Jiří Šouša
Ladislav Šouša
Revizoři hospodaření:
Mgr. Prokop Jiří Beneš
Vít Ossendorf
2002
(po valné hromadě konané 24. dubna 2002)
Předseda Společnosti:
P. Doc. JUDr. Jiří Rajmund Tretera OP
Členové pracovního výboru:
Rev. Mgr. Miroslav Brož
Mgr. Jan Czernin LL.M.
Adam Furek
Mgr. Michal Heldenburg
Mgr. Záboj Horák LL.M.
JUDr. Štěpán Hůlka
Ing. Jana Mindlová, CSc.
P. ThLic. Damián Němec, OP
R.D. ICLic. JUDr. Stanislav Přibyl, Ph.D.
Stanislav Pšenička
Mgr. Pavel Rameš
Jan Šafránek
Mgr. Tomáš Zadražil
Náhradníci:
Mgr. Adam Bašný
Jiří Jirsa
Marek Hannibal
Miloš Holub
Milan Kučera
Daniel Spratek
Jiří Šouša
Ladislav Šouša
Revizoři hospodaření:
Mgr. Michal Heldenburg
Jan Šafránek
Čestným členem byl zvolen Mark E. Chopko, Washington
2003
VÝKONNÉ A KONTROLNÍ ORGÁNY
(po valné hromadě konané dne 28. 5.
2003)
Pracovní výbor:
Předseda Společnosti: P. Doc. JUDr. Jiří Rajmund Tretera OP
Zástupkyně předsedy: Ing. Jana Mindlová, CSc.
Tajemník: JUDr. Záboj Horák, Ph.D.
Rev. Mgr. Miroslav Brož
Mgr. Jan Czernin LL.M.
Mgr. Adam Furek
Mgr. Michal Heldenburg
JUDr. Štěpán Hůlka, LL.M.
Milan Kučera
P. ThLic. Damián Němec, Th.D. OP
R.D. ICDr. JUDr. Stanislav Přibyl, Ph.D.
Mgr. Stanislav Pšenička
JUDr. Pavel Rameš
Mgr. Jan Šafránek
Jiří Šouša
Náhradníci:
JUDr. Adam Bašný
Jiří Jirsa
Marek Hannibal
Mgr. Miloš Holub
JUDr. Daniel Spratek
Ladislav Šouša
Revizoři hospodaření:
Mgr. Stanislav Pšenička
Mgr. Jan Šafránek
Předseda
místní skupiny v Brně:
JUDr. Michal Lamparter, PhD.
2004
VÝKONNÉ A
KONTROLNÍ ORGÁNY
(po valné hromadě konané dne 12. 5.
2004)
Pracovní výbor:
Předseda Společnosti: P. Doc. JUDr. Jiří Rajmund Tretera OP
Zástupkyně předsedy: Ing. Jana Mindlová, CSc.
Tajemník: JUDr. Záboj Horák, Ph.D., LL.M.
Rev. Mgr. Miroslav Brož
Mgr. Jan Czernin LL.M.
Mgr. Adam Furek
Mgr. Michal Heldenburg
JUDr. Štěpán Hůlka, LL.M.
Milan Kučera
R.D. ICDr. JUDr. Stanislav Přibyl, Ph.D.
Mgr. Stanislav Pšenička
JUDr. Pavel Rameš
Mgr. Jan Šafránek
Jiří Šouša
Marie Vacková
Náhradníci:
JUDr. Adam Bašný
Mgr. Jiří Jirsa
Marek Hannibal
Mgr. Miloš Holub
Ing. Rosica Chasáková
Hana Molíková
Kamila Moučková
P. lic. Damián Němec, dr OP
JUDr. Daniel Spratek
Ladislav Šouša
Revizoři hospodaření:
Mgr. Stanislav Pšenička
Mgr. Jan Šafránek
Předseda
místní skupiny v Brně:
JUDr. Michal Lamparter, Ph.D.
Předseda
místní skupiny v Olomouci:
P. lic. Damián Němec, dr OP