ORGÁNY SPOLEČNOSTI PRO CÍRKEVNÍ PRÁVO

 

1995

(po valné hromadě konané 11. ledna 1995)

 

Čestný předseda:

Prof. JUDr. Valentin Urfus, CSc.,

emeritní děkan právnické fakulty Univerzity Karlovy

 

Čestný člen:

Doc. ThDr. PhDr. Tomáš Halík,

prezident České křesťanské akademie

 

Čestný člen in memoriam:

JUDr. Vladimír Mindl

 

Předseda společnosti:

Doc. JUDr. Jiří Rajmund Tretera

 

Členové pracovního výboru:

Aleš Dostál

Viktor Hodek

Záboj Horák

Ing. Jana Mindlová, CSc.

JUDr. Marian Ondrašík, CSc.

Jiří Palla

Vanda Rubešová

JUDr. et Dr. Josef Salač

Roman Smetka

JUDr. Pavel Šimek

 

Náhradníci:

Jan Czernin

JUDr. Martin Hanka

Bronislava Horáková

Silvie Janečková

 


 

1996

(po valné hromadě konané 24. dubna 1996)

 

Předseda společnosti:

Doc. JUDr. Jiří Rajmund Tretera

 

Členové pracovního výboru:

Aleš Dostál

Viktor Hodek

Záboj Horák

Antonín Maštalíř

Ing. Jana Mindlová, CSc.

Mgr. Stanislav Přibyl

Vanda Rubešová

JUDr. et Dr. Josef Salač

Roman Smetka

JUDr. Pavel Šimek

 

Náhradníci:

Jan Czernin

Bohumil Dvořák

Kamil Nedvědický

Jiří Palla

Jan Šafránek

 

Revizoři hospodaření:

Silvie Janečková

JUDr. Nataša Vojtová

 

Čestným členem byl zvolen Dr. Richard Buchsbaum

 


 

1997

(po valné hromadě konané 28. května 1997)

 

Předseda společnosti:

Doc. JUDr. Jiří Rajmund Tretera

 

Členové pracovního výboru:

Mgr. Miroslav Brož

Adam Furek

Záboj Horák

Ondřej Krátoška

Ing. Jana Mindlová, CSc.

P. Mgr. Stanislav Přibyl

Stanislav Pšenička

Vanda Rubešová

Jan Šafránek

JUDr. Pavel Šimek

 

Náhradníci:

Adam Bašný

Bohumil Dvořák

Viktor Hodek

Antonín Maštalíř

Kamil Nedvědický

Roman Smetka

 

Revizoři hospodaření:

Mgr. Jan Czernin

Silvie Janečková

 


 

1998

(po valné hromadě konané 13. května 1998)

 

Předseda společnosti:

Doc. JUDr. Jiří Rajmund Tretera

 

Členové pracovního výboru:

Mgr. Miroslav Brož

Adam Furek

Jiří Georgiev

Michal Heldenburg

Záboj Horák

Štěpán Hůlka

Ing. Jana Mindlová, CSc.

P. Mgr. Stanislav Přibyl

Stanislav Pšenička

Mgr. Vanda Rubešová

Jan Šafránek

 

Náhradníci:

Adam Bašný

Bohumil Dvořák

Viktor Hodek

Antonín Maštalíř

Vít Ossendorf

Tomáš Zadražil

 

Revizoři hospodaření:

Mgr. Prokop Jiří Beneš

Mgr. Jan Czernin

 

Čestným členem in memoriam byl zvolen Mgr. Miloslav Preininger

 


 

1999

(po valné hromadě konané 12. května 1999)

 

Předseda společnosti:

Doc. JUDr. Jiří Rajmund Tretera

 

Členové pracovního výboru:

Mgr. Miroslav Brož

Adam Furek

Jiří Georgiev

Michal Heldenburg

Mgr. Záboj Horák

Štěpán Hůlka

Ing. Jana Mindlová, CSc.

Vít Ossendorf

P. Mgr. Stanislav Přibyl

Stanislav Pšenička

Jan Šafránek

Tomáš Zadražil

 

Náhradníci:

Adam Bašný

Bohumil Dvořák

Miloš Holub

Daniel Spratek

 

Revizoři hospodaření:

Mgr. Prokop Jiří Beneš

Mgr. Jan Czernin

 

Čestným členem byl zvolen Prof. Dr. Heiner Marré z Německa